Давайте спільно змінимо наше життя на краще.

Спільно.dp.ua

Сайт було створено для інформування спільноти сел: Новопілля, Новомайське, Чапаївки, Червоних Подів, Злотопіль, Коломійцево, про суспільне, громадське та політичне життя. Ініціатором створення є патріотична організація «Асоціація ветеранів війни та бойових дій».40-Й батальйон відзначив річницю свого створення

15-го травня виповнюється рік з моменту створення батальйону територіальної оборони «Кривбас», або 40-го батальйону. Впродовж року він побував у найгарячіших точках на сході України. Відзначити річницю сорокового батальйону та вшанувати пам'ять загиблих бійців вирішили ті, хто воював в його рядах.


Святковий концерт до 70-ї річниці Великої Перемоги над нацистськими окупантами

9 травня 2015 року у Новопільському сільському будинку культури відбувся святковий концерт до 70-ї річниці Великої Перемоги над нацистськими окупантами.


Поважаємо героїчне минуле наших ветеранів

Поважаємо героїчне минуле наших ветеранів: Войстрік Степан Петрович та Титаренко Іван Андрійович


До лав АВВБВ було прийнято Войстріка Степана Петровича

8 травня 2015 року в штабі АВВБД відбулася знакова подія. До лав Асоціації ветеранів війни та учасників бойових дій у якості члена було прийнято Войстріка Степана Петровича.


Дорожні ремонти у селі Новопілля, або ми латали, ми латали...

Сільський голова Мелетич В.М. вирішив провести "капітальний" ремонт доріг села Новопілля. Після ремонту - центральна вулиця Садова у надзвичайно жахливому, навіть аварійному стані, коли, у прямому сенсі, проїжджаючи вулицею, неможливо об'їхати вибоїни.


Відкриття меморіальної дошки Палію Олександру Володимировичу

У КЗ «Новопільський навчально-виховний комплекс» відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки Олександру Володимировичу Палію


Ворую и не спрашиваю совета: я - уездный князь Мелетич - председатель Новопольского сельсовета

Доводим до сведения громады, что голова сельского совета Метич В.Н. был замечен основным фигурантом одной из статьи газеты "КРИМИНАЛЬНЫЙ КРИВБАС". Нам удалось получить бумажную публикацию и текст статьи от журналиста Владислава ВОЛОКОДАВА.


Який господар, такий і дім, або як перетворити село на смітник

Останнім часом стало модно говорити про чисте довкілля, екологію, про засилля сміття, бруду та як з цим усім боротися. Проте не треба бути далекоглядними, щоб побачити проблему у себе, в прямому сенсі, за вікном.


Відбудеться засідання комісії по розслідуванню протизаконних дій Мелетича В.М.

26 березня 2015 року відбудеться засідання комісії по розслідуванню протизаконних дій Мелетича В.М.


Пройшов суботнік організований ГО «Самооборона» за участю небайдужих мешканців

21 березня з 11 години ранку на території Новопільської сільської ради проходив суботнік, організований громадською організацією «Самооборона» та активними мешканцями села Новопілля і села Новомайське.