Створив: root 10.12.14 21:56 23
Суспільне життя

Останні записи блога

root Суспільство 21 червня 2016 р. 10:03

Ільків Юрій Юрійович - військовий капелан.

Телеканал "Рудана" зняла репортаж про військових капеланів Криворіжжя. Ільків Юрій Юрійович (наш односельчанин) та Огарков Олександр - священослужителі, які з самого початку російсько-української війни допомагають та несуть духовну службу для наших воїнів-захисників України.
Теги: 0
root Суспільство 18 травня 2016 р. 08:27

Мелетич - RELOAD. Стаття в домашній газеті №20(1024) від 18 травня 2016

Як раніше повідомляли "Домашньою газетою", співробітники управління захисту економіки і Дніпропетровській області, обласної прокуратути і
Теги: 1
root Суспільство 13 травня 2016 р. 11:13

День пам'яті, примирення та перемоги у Новопільському будинку культури

Кожного року, 9 травня, новопільська громада відзначає величне для українського народу свято - День перемоги над нацизмом у Європі. Цей воістину святий день наповнює людські серця не лише світлим почуттям радості і щастя, але й гірким присмаком журби за віддані життя та понівечені долі наших співвітчизників. День Перемоги змушує нас згадати події воєнних років, оцінити подвиги героїв і переосмислити бачення радянського та нацистського тоталітарних режимів.
root Суспільство 2 квітня 2016 р. 14:00

Силами мешканців Новопілля та не байдужих людей було висаджено дерева біля будинку культури

У першу суботу квітня місяця поблизу Новопільського сільського будинку культури відбулася масова висадка дерев за участі мешканців села Новопілля та небайдужих людей.
root Суспільство 24 березня 2016 р. 10:48

Візитна картка Новопілля

На жаль, це наразі коротке уявлення про стан речей в Новопіллі.
root Суспільство 14 вересня 2015 р. 08:35

Петиція - РОТАЦІЇ У ЗСУ

Електрона петиція «РОТАЦІЇ У ЗСУ»
Теги: 0
root Суспільство 28 серпня 2015 р. 06:07

День незалежності України, св'ятковий концерт

23 серпня у Новопільському сільському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Державного Прапора України та 24 річниці Дня Незалежності України.
FromNovopillya Суспільство 18 липня 2015 р. 09:03

11 липня на стадіоні села Новопілля відбулися спортивно-масові змагання, у яких кожен охочий міг проявити свої фізичні здібності та уміння. Програма змагань включала в себе вправи на силу, а саме: віджимання від землі, підтягування на перекладині, гирьовий спорт. Також глядачі мали змогу поспостерігати за волейбольним турніром та протиборством у перетягуванні канату. Бойового духу учасникам змагань додавали напутні слова голови Криворізької міської організації «Народний фронт» В.Самойленко та…
Теги: 0
root Суспільство 1 липня 2015 р. 08:06

Смітники Новопілля знову в центрі уваги

25 червня на територію Новопільської сільської ради завітали представники громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя» на чолі з начальником екологічної інспекції міста Кривий Ріг, активісти Громадської ради при Криворізькій районній державній адміністрації, а також журналісти популярного сайту «Перший Криворізький»
Теги: 1
root Суспільство 21 червня 2015 р. 11:04

Без провини обвинувачений…

Що цікавить мешканців Новопілля? Здавалося б, що жителів нашого села повинні цікавити наступні питання: куди вивозиться сміття? Чому воно вивозиться так рідко? Чому питна вода подається нерегулярно? Але ж ні, частині мешканців Новопілля важливо знати, чи платить Халік Юрій за воду та водовідведення?
Теги: Мелетич 10

Всі записи блога "Суспільство"