«Асоціація ветеранів війни і бойових дій» (АВВБД)

Це сайт громадської організації «Асоціація ветеранів війни та бойових дій».

Створення такої організації було обумовлено революційними подіями в нашій країні 2013-2014 років: виступом прогресивно налаштованої молоді в листопаді 2013 року, організацією протестних виступів на Майдані, подальшими політичними та військовими зіткненнями в країні.

На початку 2014 року група небайдуже налаштованих жителів с.Новопілля, с.Новомайського та навколишніх сіл узяла участь в будівництві та охороні блокпосту на в'їзді в м. Кривий Ріг з боку Дніпропетровська. Надалі, враховуючи початок знищення цілісності території України (окупація Криму Росією та виступи сепаратистів на сході країни), засилля старих владних кадрів в органах місцевого самоврядування, необхідність об'єднання активної частини населення Криворізького району та міста Кривого Рогу назріла сама собою.

В результаті проведених зборів в селі Новопілля була створена наша громадська організація.

Наголошуємо, що членами нашої організації можуть бути (і є зараз) не лише ветерани та учасники бойових дій, але й особи, яким небайдужі її цілі та завдання, які беруть участь у діяльності організації.

Основними цілями та завданнями організації є:

  • охорона громадського правопорядку на території Криворізького району,
  • надання допомоги Збройним Силам України;
  • організація військового та патріотичного виховання молоді.

Організація ставить перед собою й інші завдання, що пов'язані з зазначеними, наприклад: надання соціальної допомоги ветеранам та членам їх сімей, соціальний захист населення та інше.

Даний сайт створений з метою інформування громадськості про діяльність організації.

Члени організації сподіваються на допомогу з боку відвідувачів сайту у висвітленні різних питань, що цікавлять жителів, у розробці нових напрямків діяльності організації.

Дякуємо за відвідування сайту, просимо залишати коментарі, зауваження, пропозиції щодо роботи нашої асоціації.

Слава Україні!

Правління громадської організації «Асоціація ветеранів війни та бойових дій».

Подяки та нагороди: