День незалежності України, св'ятковий концерт

Суспільство 28 серпня 2015 р. 06:07

23 серпня у Новопільському сільському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Державного Прапора України та 24 річниці Дня Незалежності України. Із внесення Державного Прапора учасником АТО Віктором Мінєєвим та Державного Гімна України розпочалася урочиста частина дійства. Вітальне слово тримав сільський голова В.М.Мелетич, котрий мав честь нагородити учасників війни на сході України – В.Мінєєва, Є.Бориса, медаллю «Учасник АТО» та цінними подарунками. Приємно, що аудиторія зустріла своїх односельців-героїв оплесками та квітами. А полеглих за незалежність та свободу нашої держави вшанували хвилиною мовчання.

Цього святкового дня одержав паспорт громадянина України учасник самодіяльності СБК С.Шевченко, а також поздоровлення отримала іменинниця, депутат сільської ради, вихователь ДНЗ «Снігуронька», Л.Карачун, син якої зараз перебуває у зоні проведення АТО. А сім’ю найменшої мешканки села В.Андрєуци, котра народилася на початку серпня, було нагороджено цінним подарунком.

Не залишився поза увагою і вокальний ансамбль «Вербиченька» Новопільського СБК, який цьогоріч святкує 30-річний ювілей, та протягом цих років радує слухачів народними та естрадними піснями.

Концертну ж програму розпочала композиція «Україна» у виконанні хореографічного колективу «Шанс» та декламатора С.Філатенко. Тугу за нашими хлопцями, котрі воюють на сході України, виразила піснею «Солдатику мій» вокалістка Т.Маленко. Порадували глядачів піснями «Ішов козак», «Черешенька» та «Гей наливайте» і ювіляри з ансамблю «Вербиченька».

Родзинкою програми стали виступи скрипаля, ветерана Афганістану, В.Стецького, котрий уже вдруге за рік радує мешканців сільської ради звучанням скрипки. З журбою слухали присутні композицію «Мелодія» М.Скорика, повільні ритми класичної музики. А під час виконання скрипалем мелодії на тему «Червона рута» увесь зал дружно підспівував такі знайомі та рідні українській душі тексти.

Завершилася концертна програма піснею дуету «Слов’яночки» під назвою «Давайте, браття, заспіваєм», котра прозвучала над залою як гімн єднання українців.

Директор будинку культури та учасники художньої самодіяльності виражають щиру вдячність керівництву мережі салонів-магазинів «Gerbor» та особисто А.А.Маслову за допомогу та солодкі подарунки для дітей.Коментарі 1

FromNovopillya
FromNovopillya
Новопільський СБК працює, тільки не видно роботи сільської ради та відділу культури щодо ремонту таких будівель, будь-то їм неладне! Будівля вже аж ридає з криками про допомогу, а все що вона чує у відповідь ви мабуть всі здогадуєтесь... Жаль...
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!