Дорожні ремонти у селі Новопілля, або ми латали, ми латали...

Суспільство 21 квітня 2015 р. 11:55

Кожної весни українські дороги стають справжнім випробуванням витримки та нервів водіїв та автолюбителів, адже саме цієї пори року, неначе гриби після дощу, вилазять нові вибоїни та ями. Така проблема надзвичайно гостро стоїть для власників автомобілів, так як окрім дискомфортної їзди по таким дорогам водій має ще й величезні проблеми з оплатою ремонту свого транспорту.

Ось певно-таки “співчуваючи" багатостраждальним водіям Новопільської сільської ради і не тільки, сільський голова Мелетич В.М. вирішив провести “капітальний" ремонт доріг села Новопілля. Так, після Великодня на вулиці Косигіна можна було побачити робітників ПАТ “ПРОММОНТАЖБУД" (за словами самих робітників), котрі латали вибоїни біля… так-так, біля магазину, який фактично належить старшому сину голови сільради Мелетичу Олегу. Дивно, чи не так? А на повороті вулиць Косигіна та Садова тими ж працівниками автодору без спецтехніки було укладено асфальт на тій частині дороги, яка практично не потребувала ремонтних робіт. Де логіка таких дій? До того ж після роботи таких горе-працівників на узбіччі залишилася величезна гора старого асфальту, яку, певно, ніхто і не збирається прибирати. І уявіть собі, в що ця купа перетвориться, коли влітку припече палке сонце - це буде одна суцільна каменюка.

Також у той час, коли центральна вулиця Садова у надзвичайно жахливому, навіть аварійному стані, коли, у прямому сенсі, проїжджаючи вулицею, неможливо об'їхати вибоїни, так званий “п'ятачок" (центр села, де знаходяться будинок культури, церква, братська могила, магазини) взагалі неначе трактором вспахали, а дорога, що веде до п'ятиповерхових будинків, уже більше 15 років всипана величезними ямами з водою, новенька асфальтна дорога стелиться від будівлі сільської ради у напрямку будинку самого сільського голови (певно, щоб було зручно їздити на іномарках “Skoda" з роботи додому йому та його синові, начальнику ЖКХ Мелетичу В.В.). Хоча ні, центральну вулицю все-таки частково відремонтували - засипали асфальтом сумнівної якості декілька вибоїн, напевно, щоб замилити людям очі та зробити вигляд, що “ми ж щось робимо на благо села".

Після такого псевдо-ремонту доріг постають чисельні питання:

  1. Скільки коштував такий ремонт сільській раді, а точніше нашій громаді?
  2. Чому він проводився вибірково і не там, де це дійсно потрібно?
  3. Чому голова сільради не порадився з громадою про пріоритети ремонту?
  4. Скільки грошей відмито і списано на такому “ремонті"?

Проте відповіді на ці та інші питання, що стосуються розподілення бюджетних коштів, як завжди вкриті суцільним мороком.

P.S. додаткові фотоматеріали буде додано протягом двух днів.



Будь першим!

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!