Кому потрібен прапор?

Суспільство 10 грудня 2014 р. 09:57

Дивна річ. Сьогодні, 10 грудня 2014 року, виявили факт зникнення прапору України на споруді, в якій розташована організація "Асоціація ветеранів війни і бойових дій"(самооборона).

Нагадуємо, що це вже не перший випадок викрадення державного прапору.

В голові тільки два варіанти, чому так могло статися:

  1. Можливо, комусь із патріотичних міркувань дуже не вистачає одного із символів державності України. І, мабуть, у цієї людини немає можливості виїхати в місто, щоб купити прапор або ж не вистачає грошей на його придбання. В будь-якому випадку, якщо ця людина читає цей текст, то нехай знає, що патріоти організації з радістю допоможуть вам придбати прапор і передати особисто в руки. Якщо ж прапор вже у вас, то просимо його зберігати і не пропускати можливості вивішувати на державні св'ята.
  2. Брудне та підступне викрадення. Якщо це справді так, то мені особисто соромно за таких людей, а особливо соромно, якщо ця людина мешкає поруч з нами в одному селі, одному районі, одній країні. Нагадуємо, що згідно з законом України "Наруга над державними символами (Кримінальний кодекс України)" такі вчинки караються штрафом або позбавленням волі до 3-х років.

На останок хочеться додати, що прапор буде відновлено на тому ж самому місці. Бо прапор України - це не просто смугаста матерія синього та жовтого кольору, а символ що вирізняє нашу країну серед безліч інших у цьому світі. Слава Україні!Коментарі 2

root
root
Увага. 13 грудня стало відомо, що флагшток з кріпленням було знайдено біля будинку Садова 48 (4 поверхівка біля ЖД Вокзалу)
sbk
sbk
Цікаво ще й те, що такий самий інцидент стався у Новопільському СБК. Після встановлення та закріплення прапору на фасаді СБК через три він просто зник. Це свідчить про добросовісну роботу нашого дільничого... Прикро, що державну символіку в нашому селі просто не шанують (а таких як виявилось дуже багато)!
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!