Новорічний концерт у Новопільському СБК

Суспільство 5 січня 2015 р. 12:25

03 січня 2015 року творчий колектив Новопільського СБК привітав мешканців села гучним концертом, приуроченим до свята Нового року та Різдва Христового.

Концертна програма була насичена яскравими виступами, серед яких слід виокремити пісню «А снег идет» у виконанні Л.Закордонець, котру супроводжував яскравий танцювальний номер зі штучним снігом та сніжками, різдвяний танок «Янголята», хореографічна композиція «Jingle bells». Особливої уваги заслуговує новостворений дитячий вокальний дует «Веснянка», який привітав усіх піснею «Новорічна», а також ансамбль «Вербиченька» із запальною піснею «Два дубки». Наостанок вокальний дует «Слов'яночки» порадував глядачів піснею «Снежинка», котру супроводжували яскраві бенгальські вогники та блискучий серпантин із хлопавок.

Усі діти-учасники концерту отримали солодкі подарунки від громадської організації «Асоціація ветеранів війни і бойових дій».

Теги: концерт sbk 3


Коментарі 3

root
root
Нам дуже сподобалось на концерті. Особлива подяка сім'ї Прес (як нам здалося там кількість людей з таким призвіщем була більше за 2 :-) ), які дуже відповідально і якісно провели цей захід.
Dawkevi4
Dawkevi4
Це було справжнє новорічне свято! Дякую усім - артистам, працівникам СБК, глядачам, які не шкодували своїх долонь й щиро аплодували. Дід Мороз був найкращий! Браво родині Пресс - люблю вас!
sbk
sbk
Велике спасибі за теплі відгуки! Але успіх цього заходу залежить не тільки від нас, а й від всього колективу Новопільського СБК... Так сталося, що концентрація людей з прізвищем "Пресс" була величенькою... ))))))))))
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!