Петиція - РОТАЦІЇ У ЗСУ

Суспільство 14 вересня 2015 р. 08:35

Просимо всіх небайдужих мешканців звернути увагу і підтримати петицію наших односельців, щодо ротації військових ЗСУ.

Ініціатор: Ільків Любов Іванівна.


Президенту України
Порошенко П.О.
Ільків Любов Іванівни
вул. Молодіжна 5А
с. Новопілля Криворізький район
Дніпропетровська обл.
т. 0970177640

ЗВЕРНЕННЯ.

Шановний Верховний Головнокомандувачу Збройних Сил України.

Прошу Вас звернути увагу на відсутність ротацій особового складу у частинах ЗСУ, які виконують завдання в зоні АТО. В результаті численних застережень психологів, в свій час Верховною Радою України були прийняті рекомендації, в яких вказано, що безперервне знаходження в зоні бойових дій більш, ніж 45 діб неприпустиме, оскільки гарантовано призводить до різного роду психічних розладів та травм. Однак на практиці в Збройних Силах України дані рекомендації не приймаються до уваги та просто не виконуються! Подавляюча більшість бійців 3СУ, які несуть службу на передовій, безвиїзно знаходяться в зоні АТО по півроку і більше! Думаю буде зайвим пояснювати, до яких наслідків це призведе в майбутньому, коли хлопці почнуть повертатися додому - озлоблені та душевно скалічені - через теперішнє нелюдське ставлення до них, перетворюючись з героїв-захисників - у проблему для суспільства. Останні події під Верховною Радою це наглядно демонструють.

В той же час у Національній Гвардії, Міліції, Державній Прикордонній Службі та ін. силових структурах ротації особового складу проводяться регулярно – кожен місяць-другий. Навіть у сепаратистів вони відбуваються кожні 2-3 місяці, але не в Збройних Силах України. Військовослужбовці ЗСУ, які утримують першу лінію оборони, постійно піддаються мінометним та артилерійським обстрілам і регулярно відбивають атаки диверсійних груп ворога, не маючи при цьому можливості навіть короткочасного відпочинку. В той же час, у військових частинах по всій Україні перебувають тисячі військовослужбовців, які не задіяні в АТО та можуть бути направлені для заміни змучених підрозділів, але з незрозумілих причин цього не відбувається. Де справедливість, Петре Олексійовичу???

Вимагаю,терміново, законодавчо встановити строки проведення ротацій (хоча б кожні 2-3 місяці) у всіх без виключення силових структурах в зоні АТО, включаючи Збройні Сили України, або як альтернатива – ввести крім основної ще і додаткові відпустки за участь в АТО (з розрахунку 5 діб за місяць в АТО), які обов’язково надавати не рідше, ніж кожні 2-3 місяці. Також вважаю необхідним, законодавчо встановити міру відповідальності для тих, з чиєї вини строки ротацій або надання додаткових відпусток будуть зірвані.

☑ Підписатися

Теги: root 0


Будь першим!

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!