Пройшов суботнік організований ГО «Самооборона» за участю небайдужих мешканців

Суспільство 21 березня 2015 р. 19:50

21 березня з 11 години ранку на території Новопільської сільської ради проходив суботнік, організований громадською організацією «Самооборона» та активними мешканцями села Новопілля і села Новомайське. Стан територій на момент прибирання.

В загальній кількості було нараховано близько 20 осіб. Відзначемо, що окрім дорослих участь приймали і діти. Приємно було спостерігати, що через деякий час приєднувались та інші небайдужі односельці. Так особлива подяка дівчатам сім'ї Корнієнко (Юлія та Світлана), які більше чотирьох годин прибирали листя на території парку, Мелетичу Олегу, який люб'язно приєднався і виніс два здоровенні пакети зі сміттям, Халік Олені, котра самовіддано збирала сміття протягом 5 годин, сім'ї Мамалига (Андрій та Анна), вчителям Халік Людмилі Романівні та Халіку Володимиру Арсентійовичу, а також мешканцям вулиці Ентузіастів, які приєдналися і прибрали територію від стадіону до своєї вулиці. Слід відмітити двох військових із зони проведення АТО Мостепана Олега та Левковського Івана, які також внесли свою частку в облагородження села.

Загалом суботнік тривав до 18:00, і від сміття та побутових відходів було прибрано парк біля сільського будинку культури, стадіон, територію за братською могилою, прилеглі до магазинів та контори території. За допомогою техніки, яку охоче надали у використання небайдужі люди, бетонними плитами було обгороджено несанкціонований смітник обабіч будинку культури, щоб не допустити подальшого засмічення парку. На жаль, спорудження загородки поки не вдалося доробити, проте найближчим часом вона буде завершена.

переглянути результат
(різниця до та після прибирання)

Хотілося б відмітити той факт, що за день до такого заходу працівниками сільської ради також було організовано суботнік, котрий охопив територію лише біля дитячого садочку та власне будівлі сільської ради. Дивно, але найбільш засмічені площі землі у парку біля будинку культури та на «п'ятачку» так і залишилися поза їхньою увагою.

ГО «Самооборона» й надалі планує проводити подібні заходи щодо очищення села Новопілля від сміття, адже, на превеликий жаль, наше з Вами село уже настільки засмітилося, що одним суботніком неможливо обмежитися.

Тому ГО «Самооборона» запрошує усіх небайдужих приєднуватися до такої благородної, і в той же час потрібної усім нам акції, про подальший план якої Ви зможете дізнатися на нашому сайті.Коментарі 1

root
root
Вже є пости на vk одного із учасників суботніка. Дякуємо Корнієнко Юлії https://vk.com/wall103264562_1167 https://vk.com/wall103264562_1166 https://vk.com/wall103264562_1164
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!