Силами мешканців Новопілля та не байдужих людей було висаджено дерева біля будинку культури

Суспільство 2 квітня 2016 р. 14:00

У першу суботу квітня місяця поблизу Новопільського сільського будинку культури відбулася масова висадка дерев за участі голови Криворізької районної ради В.В. Яценка, депутата Криворізької районної ради М.А.Халіка, активістів та мешканців села Новопілля. Основною метою даного заходу стало відновлення зелених насаджень у центрі села, а також подальше створення паркової зони на честь односельчан-героїв антитерористичної операції.

Приємно, що мешканці та гості села свідомо та відповідально віднеслись до такого заходу, і, відкинувши у вихідний день вирішення особистих побутових проблем, прийшли на висадку із лопатами, відрами та хорошим настроєм. Дорослі та діти, чоловіки і жінки - кожен бажаючий мав змогу висадити саджанець, тим самим зробити свій внесок у озеленення рідного села. Активістами було організовано роботу мотобура для викопування ям, а також машини для підвезення води. Загалом спільними зусиллями паркова зона у центрі Новопілля збагатилася на 90 молодих липок та дубків.

Після добросовісно зробленого діла новопільці, втомлені, але задоволені, із гордістю спостерігали, як деревцята, висаджені власноруч, тягнуть тоненькі гілочки до сонця, а дітлашня радо стрибала, розливаючи навколо дзвінкий сміх.

Результати та масштаби виконаної спільно виконаної роботи виствітлено у відеоролику, який було відзнято за допомогою квадрокоптера.

Найкращі фото:Коментарі 1

FromNovopillya
FromNovopillya
Вже якась сволота зламала більше 8 дерев! Щоб у вас руки повідсихали за такі справи!!!
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!