Спортивні змагання в с.Новопілля

Суспільство 18 липня 2015 р. 09:03

11 липня на стадіоні села Новопілля відбулися спортивно-масові змагання, у яких кожен охочий міг проявити свої фізичні здібності та уміння. Програма змагань включала в себе вправи на силу, а саме: віджимання від землі, підтягування на перекладині, гирьовий спорт. Також глядачі мали змогу поспостерігати за волейбольним турніром та протиборством у перетягуванні канату. Бойового духу учасникам змагань додавали напутні слова голови Криворізької міської організації «Народний фронт» В.Самойленко та представника організації «Асоціація ветеранів війни та бойових дій» В.Гертеля, а також гучна спортивна музика.

Кожен, хто завітав цього дня на змагання, мав змогу переглянути показові виступи професійних спортсменів з секції кікбоксингу «Барс» під керівництвом В.Коржака, вихованців секції армреслінгу С.Карачуна та учасників гуртка авіамоделювання В.Халіка.

Для учасників змагань та для усіх охочих працювала безкоштовна польова кухня, привітні кухарі якої не лише пригощали кожного бажаючого смачною гарячою шурпою та рисовою кашею з м’ясом, а й з радістю пропонували добавки страв.

Наприкінці дійства переможці змагань та ті, хто зайняв призові місця, отримали медалі, сувенірні набори та солодкі подарунки.

Теги: FromNovopillya 0


Будь першим!

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!