Святковий концерт до 70-ї річниці Великої Перемоги над нацистськими окупантами

Суспільство 9 травня 2015 р. 18:00

9 травня 2015 року у Новопільському сільському будинку культури відбувся святковий концерт до 70-ї річниці Великої Перемоги над нацистськими окупантами. У ході заходу мешканці та гості села Новопілля змогли насолодитися воєнними піснями у виконанні солістів будинку культури, запальними танцями, та віршами. Особливо запам'яталися виступи вокаліста Миколи Сокура з піснями «Баллада о красках», «Мама, милая мама», ансамблю «Вербиченька», які душевно виконали пісні «Лизавета» і «Казаки в Берлине», чуттєвий виступ дуету «Слов'яночки» та ВІА «Імпульс» з піснею «Десятый наш десантный батальон».

Слід відмітити проникливий вальс «Журавли» у виконанні Анастасії Пресс та Сергія Рагуліна, котрий отримав бурхливі оплески, а також хореографічні композиції «Нежданная война» та «Не плачь, девченка», що були показані танцювальним колективом «Шанс». Не можна залишити без уваги і танцювальні номери дошкільного закладу «Снігуронька» під назвою «Закаты алые» та «Мир земле», а також вірш Світлани Філатенко, який розчулив до сліз присутніх глядачів.

Протягом усього часу концертну програму супроводжувала мультимедійна презентація з використанням відеохронік воєнних років, яка надавала колориту та допомогла глядачам ще більше проникнутися виступами учасників самодіяльності.

Завершила усе дійство пісня «Солнечный круг» у виконанні вокалістом СБК Юлії Афонічевої, Софії Халік та Анастасії Складенко, які цією композицією закликали глядачів до миру і злагоди в Україні та усьому світі. Приємно, що наприкінці концертної програми усі присутні подякували учасникам художньої самодіяльності бурхливими оваціями.Будь першим!

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!