Відбувся святковий концерт у Новопільському СБК, присвячений 26-й річниці виводу радянських військ з Афганістану

Суспільство 15 лютого 2015 р. 15:00

15 лютого у Новопільському СБК відбувся святковий концерт, присвячений 26-й річниці виведення інтернаціональних військ з Афганістану. Концертна програма розпочалася з молитви «Отче наш» преподобного отця Олександра, котрий призвав усіх українців молитися разом з ним за мир та спокій на нашій рідній землі.

/uploads/image/Виступ священослужителля перед концеротом

Гордо звучали слова поздоровлення членів громадської організації «Народна самооборона» Гертеля В.Г., Рябухи Сергія, Доценко І.І. котрі мали честь нагородити почесними медалями воїнів-інтернаціоналістів. Приємно, що глядачі зустрічали кожного героя бурхливими оплесками.

/uploads/image/Привітання пам'ятними нагородами учасників бойових дій в Аганістані
/uploads/image/Привітання пам'ятними нагородами учасників бойових дій в Аганістані. Гертель В.Г. /uploads/image/Виступ голови АВВБД - Доценко І.І.

Справжнім привітанням для усіх гостей СБК став виступ ветерана війни, учасника бойових дій в Афганістані, кавалера медалі «За відвагу» та скрипаля за призванням Володимира Стецького . Усі присутні мали змогу послухати нетлінні музичні твори С. Баха та Ф. Шуберта у виконанні талановитого скрипаля, а також сучасні мелодії, як-то «Как молоды мы были» та «Червона рута». Тепло глядачі зустріли дитячий дует А. Мізернюк и С. Жук з піснею «Ангелы».

/uploads/image/Скрипаль - Володимир Стецький
/uploads/image/Скрипаль - Володимир Стецький /uploads/image/Виступ Володимира Стецького разом із групою підтримки

Проведення такого концерту у будинку культури ще раз доводить про те, що український народ не забуває своїх героїв, пишається їхніми подвигами та здобутками, шанує пам'ять тих, хто загинув, захищаючи свою Батьківщину…

/uploads/image/Заключне слово організаторів концерту
/uploads/image/Учасники, організатори і гості концерту /uploads/image/Фото на згадку старий знайомих.

Більше фотоматеріалів в гелереї


P.S. Окрема "подяка" сільському голові Мелетичу В.М. та керівному складу сільської ради, які "хронічно" не відвідують події у Новопільському СБК. Цим самим вони показують своє "тепле" відношення до життя громади. До речі зал був майже повністю заповнено.Будь першим!

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!