Відкриття меморіальної дошки Палію Олександру Володимировичу

Суспільство 20 квітня 2015 р. 10:50

17 квітня 2015 року об 11 годині ранку у КЗ «Новопільський навчально-виховний комплекс» відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки Олександру Володимировичу Палію. На заході були присутні рідні та друзі героя, місцева громада, учнівський та педагогічний колектив навчального закладу, представники Криворізької районної державної адміністрації, Новопільської сільської ради, а також учасники самооборони села Новопілля (ГО “Самооборона села Новопілля")

10 серпня 2014 року під містом Іловайськ від снайперської кулі трагічно обірвалося життя Олександра Володимировича Палія. Це стало страшною звісткою для усієї громади Новопільської сільської ради та Криворізького району.

Олександр Володимирович ніколи не стояв осторонь тих важких подій, які переживає наша Батьківщина: він був активним учасником самооборони Кривого Рогу, а 18 травня 2014 року записався добровольцем до 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас». Хто б міг подумати, що цій відважній людині у своєму житті доведеться змінити пульт керування тепловозом на кермо БРДМ.

Йому було всього лиш 45 років, але у наших серцях, нашій пам'яті він буде жити вічно. Рідні запам'ятають його відданим чоловіком, гарним батьком, турботливим дідусем. Друзі – надійним товаришем, який з честю виконав свій обов'язок перед українським народом, не пошкодувавши задля цього свого життя. Олександр Володимирович посмертно нагороджений орденом «Честі і слави» І ступеня, медаллю «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня, йому також посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин Криворізького району».

Відкривав меморіальну дошку син Олександра Володимировича Палія – Андрій, її також було освячено. Хвилиною мовчання та квітами вшанували пам'ять героя усі присутні.

На честь усіх полеглих під час бойових дій в Україні на подвір'ї школи гордо прозвучала пісня «Герої не вмирають» у виконанні Телятника Валентина та Кузьменко Катерини, а хореографічна композиція «Заспіваймо пісню за Україну!» від Матвійчук Вікторії, Макарової Юлії, Кобеляцької Аліни, Пресс Анастасії та Кущевої Вікторії змусила усіх присутніх задуматися над трагічними подіями, що відбуваються на нашій рідній землі.

А знаєте, війна колись скінчиться
І з часом відбудуються міста,
Але ніколи більш не повернуться
Всі ті, кого забрали небеса...

Пам'ятайте своїх героїв! Слава Україні!Будь першим!

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!