Зібрання мешканців села Новопілля, мета - Обговорення вимог до сільського голови Мелетича В.М.

Суспільство 7 березня 2015 р. 18:00

7 березня в приміщенні клубу відбулися збори жителів Новопілля та навколишніх сіл за участю представників Громадської ради, Криворізької державної районної адміністрації та Асоціації учасників війни та бойових дій, а також пайовиків майна колишнього КСП ім.К.Лібкнехта.

Зазначемо, що була присутня невелика кількість відвідувачів заходу а саме близько 50..70 людей. Але зважаючи на не сприятливі температурні умови в приміщені, велика подяка людям, які змогли висидіти в морозному приміщені близько півтори години.

Традиційно ні голова Мелетич В.М., ні депутати сільської ради, а ні робітники Новопільської сільської ради не були присутніми.

На зборах були розглянуті питання створення Громадської ради при Криворізькій державній районній адміністрації, діяльності нашої Асоціації, привласнення майна пайовиків головою сільради Мелетич В.М.

На зборах виступили: Рябуха Сергій (начальник штабу Асоціації) зі звітом про діяльність організації, голова Громадської ради Іванченко Інна, представник Криворізької райдержадміністрації Фартушний Ігор з питанням щодо майна колишнього КСП ім.К.Лібкнехта, від імені пайовиків Білоус Ольга та інші.

В ході виступів була отримана інформація, що голова сільради Мелетич В.М. незаконно привласнив майно пайовиків колишнього КСП ім.К Лібкнехта, частина якого була продана, частина оформлена як комунальна власність. Ніяких документів ні пайовикам, ні громадськості, ні керівникам райдержадміністрації надано не було.

Такі дії Мелетич В.М., безумовно, вимагають правової оцінки з боку правоохоронних органів.

Відповідні листи від імені жителів підготовані і направлені до прокуратури Криворізького району та прокурору Дніпропетровської області.


Інформуємо громадськість про лист, який було передано в прокуратору. Надалі ми будемо намагатися, по мірі надходження інформації по цій справі, надавати громаді матеріали на нашому сайті.Будь першим!

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для коментування!