Записи блога "Суспільство"

root Суспільство 9 травня 2015 р. 18:00

Святковий концерт до 70-ї річниці Великої Перемоги над нацистськими окупантами

9 травня 2015 року у Новопільському сільському будинку культури відбувся святковий концерт до 70-ї річниці Великої Перемоги над нацистськими окупантами.
switchua Суспільство 21 квітня 2015 р. 11:55

Дорожні ремонти у селі Новопілля, або ми латали, ми латали...

Сільський голова Мелетич В.М. вирішив провести "капітальний" ремонт доріг села Новопілля. Після ремонту - центральна вулиця Садова у надзвичайно жахливому, навіть аварійному стані, коли, у прямому сенсі, проїжджаючи вулицею, неможливо об'їхати вибоїни.
root Суспільство 20 квітня 2015 р. 10:50

Відкриття меморіальної дошки Палію Олександру Володимировичу

У КЗ «Новопільський навчально-виховний комплекс» відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки Олександру Володимировичу Палію
switchua Суспільство 15 квітня 2015 р. 10:59

Ворую и не спрашиваю совета: я - уездный князь Мелетич - председатель Новопольского сельсовета

Доводим до сведения громады, что голова сельского совета Метич В.Н. был замечен основным фигурантом одной из статьи газеты "КРИМИНАЛЬНЫЙ КРИВБАС". Нам удалось получить бумажную публикацию и текст статьи от журналиста Владислава ВОЛОКОДАВА.
switchua Суспільство 31 березня 2015 р. 12:12

Який господар, такий і дім, або як перетворити село на смітник

Останнім часом стало модно говорити про чисте довкілля, екологію, про засилля сміття, бруду та як з цим усім боротися. Проте не треба бути далекоглядними, щоб побачити проблему у себе, в прямому сенсі, за вікном.
root Суспільство 21 березня 2015 р. 19:50

Пройшов суботнік організований ГО «Самооборона» за участю небайдужих мешканців

21 березня з 11 години ранку на території Новопільської сільської ради проходив суботнік, організований громадською організацією «Самооборона» та активними мешканцями села Новопілля і села Новомайське.
root Суспільство 7 березня 2015 р. 18:00

Зібрання мешканців села Новопілля, мета - Обговорення вимог до сільського голови Мелетича В.М.

7 березня в приміщенні клубу відбулися збори жителів Новопілля та навколишніх сіл за участю представників Громадської ради, Криворізької державної районної адміністрації та Асоціації учасників війни та бойових дій, а також пайовиків майна колишнього КСП ім.К.Лібкнехта. Зазначемо, що була присутня невелика кількість відвідувачів заходу а саме близько 50..70 людей. Але зважаючи на не сприятливі температурні умови в приміщені, велика…
switchua Суспільство 24 лютого 2015 р. 12:51

У реаліях сьогоднішньої ситуації в країні панує абсолютна анархія у різних сферах діяльності. А жадоба до грошей, прагнення нажитися на бідних людях з мізерними доходами охопила не лише політиків, але й державні підприємства. Не треба далеко ходити, візьмемо за приклад Криворізький РЕС, а особливо його діяння на території Новопільської сільської ради. Після планових перевірок робітниками РЕСу деяких установ на лічильниках електроенергії раптово зникають пломби… А наступного дня ці ж працівники…
root Суспільство 15 лютого 2015 р. 15:00

Відбувся святковий концерт у Новопільському СБК, присвячений 26-й річниці виводу радянських військ з Афганістану

15 лютого у Новопільському СБК відбувся святковий концерт, присвячений 26-й річниці виведення інтернаціональних військ з Афганістану.
avvbd Суспільство 10 лютого 2015 р. 08:57

Митинг патриотических сил в Новополье

После двух попыток удалось задать вопросы и услышать ответы от председателя сельского совета Мелетича В.Н.