Як ефективно витратити 57 тисяч гривень на боротьбу зі сміттям

Політика 21 февраля 2016 г., 11:07

Ця історія про те, як голова сільради Мелетич Володимир Микитович разом зі своїм сином Мелетичем Валентином Володимировичем взяли із бюджету 57 тисяч гривень та нібито побороли проблему сміття.

Який господар, такий і дім, або як перетворити село на смітник


Нагадаємо, що голова виконкому Новопільської сільської ради протягом останніх 5 років саботував задачу утилізації та збирання сміття. За всі ці роки сміття просто накопичувалось на землях сіл, людям не було куди його дівати, голові до цього теж не було діла.

В то й же час директором комунального підприємства було призначено сина голови сільради Мелетича Валентина, який в традиціях свого батька розводив смітники по селах, але ще й до того в селі Новопілля за сміття нараховували гроші в якості комунальних послуг. Цинізм таких платежів заключається в тому, що люди виносять сміття просто в ями. Це або просто яма в землі, або яма з бетону. А після того, як яма наповниться, з неї вигрібають на лафет і відвозять за село на самовільно створений полігон.

мешканці вулиці Косигіна будинків 1-5 виносять сміття сюди

мешканці вулиці Садова виносять сміття сюди

Таким чином, голова сільради разом з головою КП "Новопілля" засмічують землі, на яких ми з вами живемо, за наші гроші.

Але цинізму немає меж. І у жовтні 2015 року ми з вами, як платники податків, бачимо, як сільська рада переводить 57154,14 грн. на організацію КП "Новопілля", щоб та ліквідувала стихійні смітники.

Ось результат такої ліквідації

Ліквідація смітників біля ферм, станом на 21 лютого 2016.

Ліквідація смітників біля каналу, станом на 21 лютого 2016.

Ліквідація смітників в селі Новомайське між вулицями Миру та Гагаріна, станом на 21 лютого 2016.

Ліквідація смітників біля бази КП "Новопілля", станом на 21 лютого 2016.

Дійсно бачимо, що тим, кому виділили гроші на ліквідацію смітників, які до речі вони самі і створили, прибрали його по-людськи.

Дійсно бачимо, що щось гребли, змішали сміття із землею, поліетилен не прибирали та підвезли нової землі, щоб в майбутньому засипати свою "недодіяльність".

Природньо, що в свідомих мешканців сільради виникають питання щодо такого свавілля. Зокрема, Халік Ю.В. написав запит через сайт "Урядовий контактний центр" 16 січня 2016, а отримав відповідь у формі відписки. Таким чином, можна зробити висновок, що директор КП "Новопілля" не хоче надавати інформацію про те, як вони виконують роботи і обкрадають мешканців сіл Новопілля, Новомайське та інших.

Ми, активісти та небайдужі мешканці сіл, що знаходяться на території сільської ради, будемо ініціювати розслідування такої діяльності через органи прокуратури, поліції та суд.Комментарии 1

FromNovopillya
FromNovopillya
До даної інформації додаємо ще 13000 грн. за прибраний через "пінь-колоду" сніг, на прибирання якого по факту витрачено 1500 грн. І в результаті зовсім випадково син Мелетича Володимира Микитовича - Валентин Володимирович Мелетич купує нове авто. Дивина та й годі! Сволота чортова.
Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для комментирования!