Мелетич - RELOAD. Стаття в домашній газеті №20(1024) від 18 травня 2016

Суспільство 18 мая 2016 г., 8:27

Таку статтю сьогодні було опубліковано в Домашній газеті

Як раніше повідомляли "Домашньою газетою", співробітники управління захисту економіки і Дніпропетровській області, обласної прокуратути і слідства і Дніпропетровській області затримали за хабарь голову Новопільськох сільської ради Володимира Микитовича (в побуті Микитович). За повідомленням прес-служби силовиків, правоохоронці ретельно розробили план спецоперації. Підготували імітаційні купюри - з однаковою серією і номером. Людина яка давала голові сільради за виділення земельної ділянки під садівництво. Усього у підозрюваного вилучили 8 тисяч гривен (із них 6 тисяч міченими) та 8 тисяч доларів(із них 7800 імітаційних).

До відома читачів в споруді сільради на першому поверсі розміщено магазин та кафе, що належить сім'ї Володимира Микитовича, а також розважальний комплекс з банею та більярдом, що належить також йому. А ви ще не бачили його садибу! Ще через місяць "ДГ" із посиланням на інформацію, отриману від прокурора відділу прокуратури Дніпропетровської області Юрія Бурчика, що веде досудове слідство по вказаному факту, повідомила наступне. Справу за обвинуваченим актом Володимири Микитовича передано до Криворізького районного суду. Рішенням слідчого судді Володимир Микитович відсторонений від займаної посади терміном на дві місяці (по закінченню, цей термін може бути подовжено і як правило, подовжується). До обвинуваченого застосовано міра застереження - 28 тисяч гривень і вільний на всі чотири сторони.

Напевно наш непоінформований читач було подумав, що суд вже розглянув цю кримінальну справу. Поки ні. Як стало відомо редакції, Криворізький районний відправив назад в прокуратуру обвинувачений акт по відношенню Володимира Микитовича по формальним причинам: щось не так в цьому документі було написано, невірно (не по формі) внесено.

Далі - більше. За повідомленням наших джерел, прокуратура вже перекваліфікувала цю кримінальну справу на статтю 369-2 УК України "Зловживання впливом". Цитую: " Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди - караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років".

Тобто по суті, стаття виходе м'яка у порівнянні із тією, що було з самого початку. І остання новина. На дняхбуде вичерпано термін відсторонення Володимира Микитовича від виконання своїх повноважень. Як передають активісти Новопілля, Володимир Микитович готується долучитися до своїх безпосередніх обов'язків, ще навіть до того, як суд винесе рішення. А тільки суд може подовжити його відсторонення, або навпаки, відновити на посаді. Просто деякі сільскі мешканці Новопілля переживають, що Микитович черговий раз зможе ухилитися від тюремного ув'язнення. Вже який раз підряд за його майже двадцятирічну діяльність на посту сільського голови! І знову відбудеться черговим, за його мірками, мізерним штрафом і як ні в чому не бувало приступить до своїх темних справ...

Мені залишається нагадати всього одну цитату, з котрою прес служба правоохоронців, по суті, почала своє сенсаційне повідомлення для преси: "Правоохоронці ретельно розробили план спецоперації"... Це я до того, що місцеві мешканці Новопілля ніяк не зрозуміють, як же так, кажуть вони в інтерв'ю нашим корреспондентам, наче б то є незаперечні докази, взали на гарячому, галас у пресі - і знову як з гуся вода?

Слідкуйте на нашими публікаціями.

-- Артем Бірюза

Теги: root 1


Комментарии 1

FromNovopillya
FromNovopillya
Коли ти, Володимир Микитович, нажерешся так, щоб тебе і твою вічно голодну сімейку ледацюг вже вдавить? Хочеться гарно жити, працюй і заробляй!!!
Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для комментирования!