Св'ято медичного працівника

Самооборона 22 июня 2015 г., 5:44

Немає жодної людини, яка б не мала справи з людьми у білих халатах: вони супроводжують кожного впродовж життя, допомагають з’явитися на світ, лікують душі та тіла, віддають пацієнтам частину свого серця, часто жертвують своїм власним здоров’ям заради порятунку інших.

В п’ятницю 19 червня 2015 р. в актовому залі «Криворізької районної лікарні» медичні працівники зібралися з приємної нагоди – професійного свята. Їх прийшли привітати представники райради, райдержадміністрації, члени Асоціації ветеранів війни та бойових дій, Криворізька міська і Криворізька районна організації політичної партії "Народний фронт"

Було сказано багато приємних слів вдячності нашим медикам, вручено почесні грамоти від представників влади, від голови лікарні своїм підлеглим за сумлінну працю. Від «Асоціації ветеранів війни та бойових дій» також було вручено грамоту голові лікарні Діні Олександрівні Грінберг.

Працівників у білих халатах прийшли привітати й маленькі артисти з дитячого садочку "Снігуронька".

Теги: root 1


Комментарии 1

FromNovopillya
FromNovopillya
З Діни Олександрівни вже пісок посипається... Віддала б вже місце молодій перспективній людині, бо радянський маразм наскрізь пропитав КЦРЛ!
Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для комментирования!