Відбудеться засідання комісії по розслідуванню протизаконних дій Мелетича В.М.

Самооборона 26 марта 2015 г., 9:39

Як уже повідомлялося на нашому сайті, 7 березня у приміщенні Новопільського сільського будинку культури відбулися збори мешканців села Новопілля та сіл, розташованих поблизу, за участі представників суспільної (громадської) ради, Криворізької державної районної адміністрації і Асоціації учасників війни та бойових дій, а також майнових пайовиків колишнього радгоспу імені Карла Лібкнехта.

На зборах було розглянуто питання про незаконне присвоєння майна пайовиків головою Новопільської сільської ради Мелетичем В.М.

Відповідні листи від імені мешканців села було підготовлено та направлено до прокуратури Криворізького району. При цьому раніше листа з проханням створити комісію щодо розслідування протизаконних дій Мелетича В.М. було надіслано до Криворізької райдержадміністрації.

Зусиллями активістів таку комісію було створено, до роботи залучено працівників прокуратури, державної адміністрації, громадської ради. Перше засідання відбудеться в четвер 26 березня 2015 року. Уся інформація щодо роботи комісії буде висвітлена на нашому сайті.

Хотілося б наголосити на тому, що раніше Мелетич В.М. неодноразово залучався до кримінальної відповідальності, а саме: крадіжку труб великого діаметру у комунального підприємства “Кривбасводоканал" та хабарництво. Обидва випадки було розглянуто судом, провину у скоєнні даних злочинів доведено. Проте голова сільради не зупиняється на “досягнутому". Зокрема, стало відомо про випадок незаконної передачі Мелетичем В.М. в оренду паю померлої людини, а також майнових паїв без відому власників.

Будемо сподіватися, що тепер за допомогою небайдужих мешканців, а також правоохоронних органів, нам вдасться перервати вакханалію беззаконня на території Новопільської сільської ради.

Про діяльність та результати роботи комісії буде поінформовано на нашому сайті.Станьте первым!

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для комментирования!