FromNovopillya
FromNovopillya
Был на сайте 14 червня 2016 р.FromNovopillya Суспільство 18 липня 2015 р. 09:03
11 липня на стадіоні села Новопілля відбулися спортивно-масові змагання, у яких кожен охочий міг проявити свої фізичні здібності та уміння. Програма змагань включала в себе вправи на силу, а саме: віджимання від землі, підтягування на перекладині, гирьовий спорт. Також глядачі мали змогу поспостерігати за волейбольним турніром та протиборством у перетягуванні канату. Бойового духу учасникам змагань додавали напутні слова голови Криворізької міської організації «Народний фронт» В.Самойленко та…
Теги: 0
FromNovopillya
FromNovopillya #
Схема "вєрняк", розказую!!! Якщо в тебе папка голова сільради, просишся до нього під крило і він тебе пропихує у місцевий ЖКХ! Ну а далі все просто, сільрада перераховує вам кошти, а ви просто їх зписуєте на тіпа прибирання сміття! А саме: тупо вивозимо за село! І результат - ну нехай від сили 3000 грн. втрати на паливо, все інше в карман, щоб було за що пивко попивати та в баньки їздити, а ну і автівки міняти та купувати..... А сміття нехай лежить за селом, воно їсти ж не просить, а синочок Олєжка просить!
FromNovopillya
FromNovopillya #
Вже якась сволота зламала більше 8 дерев! Щоб у вас руки повідсихали за такі справи!!!
FromNovopillya
FromNovopillya #
Треба віддати належне всім учасникам колективу за їхню роботу не зважаючи на повний ігнор збоку сіль.ради. Молодці, так тримати!
FromNovopillya
FromNovopillya #
Коли ти, Володимир Микитович, нажерешся так, щоб тебе і твою вічно голодну сімейку ледацюг вже вдавить? Хочеться гарно жити, працюй і заробляй!!!
FromNovopillya
FromNovopillya #
До даної інформації додаємо ще 13000 грн. за прибраний через "пінь-колоду" сніг, на прибирання якого по факту витрачено 1500 грн. І в результаті зовсім випадково син Мелетича Володимира Микитовича - Валентин Володимирович Мелетич купує нове авто. Дивина та й годі! Сволота чортова.
FromNovopillya
FromNovopillya #
Ну що тут сказати!!! Мелетич Валентин Володимирович - син сільського голови, Зав’ялова Катерина Михайлівна - близька родичка сільського голови і відповідно його сина, Гедзенко Лариса Михайлівна - теж близька родичка сільського голови і відповідно його сина, Рибак Любов Іванівна - "карманний" депутат Мелетича В.М., який вже не перший рік довів свою вірність господарю, Жулькова Катерина Олегівна - донька Рибак Любов Іванівни. Вірність повинна жити в поколіннях, Корж Галина Вікторівна - підопічна Рибак Любов Іванівни, зробить навіть більше чим накажуть. Бажаємо вище вказаним особам нарешті завершити розвиток самосвідомості і звільнитись від середньовічного "кріпатства", яке так заважає їм вирішувати рівень нашого життя на території сільради по совісті, а не так як "вождь" наказує. P.S.: До цього списку не ввійшли інші депутати, які працюють у сільській раді: Волотко В.В., Бахарева Л.А. та Коновалова Н.О. Деякі з них не дуже добре відгукувались про свого господаря-феодала, але все ж таки перебороли себе, прийшли на вибори і продали свою гідність та можливі зміни за мінімальку в місяць (тобто за з/п загалом). Бажаємо повного взаємопорозуміння у колективі Новопільської сільської ради.
FromNovopillya
FromNovopillya #
Нажаль, люди які голосно кричали "Мелетич-геть!" - знову проголосували за вище вказану особу!!! Просто шизофренія якась... А деякі взагалі на вибори не прийшли і тим самим вирішили свою і нашу з вами долю можливо аж на 4 роки! Уявіть собі 4 роки "прогресивного розвитку та європейської інтеграції, чесної і прозорої роботи на благо рідної сільської ради"!!!
FromNovopillya
FromNovopillya #
Я думаю, що звичайному жителю нашої територіальної громади буде зрозуміло, а от для В.М. Мелетича треба було б ілюстрації вставити, з м’ячиками та футболістами...
FromNovopillya
FromNovopillya #
Новопільський СБК працює, тільки не видно роботи сільської ради та відділу культури щодо ремонту таких будівель, будь-то їм неладне! Будівля вже аж ридає з криками про допомогу, а все що вона чує у відповідь ви мабуть всі здогадуєтесь... Жаль...
FromNovopillya
FromNovopillya #
От як завжди, люди віддавали своє життя на нас і нашу країну, а тепер виявилось, що вони нікому не потрібні. Живим потрібна юридична допомога, що захищати свої права, а не дай Боже, загиблим потрібно відгородитись від бестолкового піару падлюки Мельника і Волосова, які на людському горі свої морди годують. Надіюсь, що це коли небудь скінчиться! Слава Героям! Слава Україні.