switchua
Юрій
Был на сайте 18 травня 2016 р.switchua Суспільство 21 квітня 2015 р. 11:55
Сільський голова Мелетич В.М. вирішив провести "капітальний" ремонт доріг села Новопілля. Після ремонту - центральна вулиця Садова у надзвичайно жахливому, навіть аварійному стані, коли, у прямому сенсі, проїжджаючи вулицею, неможливо об'їхати вибоїни.
switchua Суспільство 15 квітня 2015 р. 10:59
Доводим до сведения громады, что голова сельского совета Метич В.Н. был замечен основным фигурантом одной из статьи газеты "КРИМИНАЛЬНЫЙ КРИВБАС". Нам удалось получить бумажную публикацию и текст статьи от журналиста Владислава ВОЛОКОДАВА.
switchua Суспільство 31 березня 2015 р. 12:12
Останнім часом стало модно говорити про чисте довкілля, екологію, про засилля сміття, бруду та як з цим усім боротися. Проте не треба бути далекоглядними, щоб побачити проблему у себе, в прямому сенсі, за вікном.
switchua Самооборона 26 березня 2015 р. 09:39
26 березня 2015 року відбудеться засідання комісії по розслідуванню протизаконних дій Мелетича В.М.
switchua Громадська рада 6 березня 2015 р. 18:25
5 березня 2015 року відбулося перше засідання Громадської ради при Криворізькій районній адміністрації.
switchua
switchua #
Є така пропозиція. давайте в коментарях аргументовано пропишемо всі випадки, які стосуються роботи електриків Криворізького РЕСу з фактами, часовими позначками та агрументами, а потім напишемо велику розгорнуту статтю в інтернеті. Якщо не можемо ділом протистояти, то хоча б публічним словом спробуємо щось змінити.
switchua
switchua #
На мій погляд так по хамське і не професійно веде себе компанія тому, що конкуренцію і її сфері повністю виключено. Навіть зміна власника протягом всіх років цієї компанії ні як не впливає на якість роботи працівників компанії.